



4 238 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 111104 | AKS DASIS | 100077N | AUTOGAMMA | 107218 |
| AVA Clever Choice | HD2253 | DENSO | DRM40035 | HONDA | 19010RB0004 |
| HONDA | 19010RB0E91 | JDEUS | 013M36 | KALE | 347765 |
| KALE | 384000 | KOYORAD | PL082131 | MAHLE | CR2653000S |
| NISSENS | 68150 | NRF | 59318 | VAN WEZEL | 25002253 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53194 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 677 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 677 |
| Код товару | 53194 |
| Ширина решітки [мм] | 350 |