



6 116 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 100091N | AUTOGAMMA | 107445 | AVA Clever Choice | HD2284 |
| DENSO | DRM40051 | EACLIMA | 31R26095 | HONDA | 19010RL2G01 |
| HONDA | 19010RL5A01 | HONDA | 19010RL6R01 | HONDA | 19010RL6R52 |
| KOYORAD | PL082841 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda ACCORD VIII TOURER |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550046 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 768 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 768 |
| Код товару | 550046 |
| Ширина решітки [мм] | 400 |