



6 253 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 180135N | KALE | 357285 | MAGNETI MARELLI | 350213217500 |
| RENAULT | 214103473R | VAN WEZEL | 43012724 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia SANDERO II | Renault CAPTUR II |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550403 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 417 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Sandero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 510 |
| Код товару | 550403 |
| Ширина решітки [мм] | 417 |