



4 859 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 130249 | AKS DASIS | 210245N | AVA Clever Choice | TOA2642 |
| EACLIMA | 31R71319 | FRIGAIR | 01153113 | JDEUS | 028M26 |
| NISSENS | 64599A | THERMOTEC | D72018TT | TOYOTA | 1640030080 |
| VAN WEZEL | 53002642 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota HILUX VI Пикап (_N1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53151 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 515 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 515 |
| Код товару | 53151 |
| Ширина решітки [мм] | 450 |