



7 048 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 100083N | AUTOGAMMA | 107544 | AVA Clever Choice | HD2305 |
| DENSO | DRM40043 | EACLIMA | 31R26102 | HONDA | 19010R3RE01 |
| JDEUS | 013M41 | KOYORAD | PL082922R | NISSENS | 681409 |
| VAN WEZEL | 25002305 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda CIVIC IX (FK) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59240 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 625 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 632 |
| Код товару | 59240 |
| Ширина решітки [мм] | 625 |