



8 010 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 140112N | AUTOGAMMA | 107893 | AVA Clever Choice | MT2268 |
| DENSO | DRM45042 | EACLIMA | 31R51122 | JDEUS | M0180700 |
| KOYORAD | PL033330 | MITSUBISHI | 1350A603 | NISSENS | 606181 |
| VAN WEZEL | 32012704 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59247 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 683 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 683 |
| Код товару | 59247 |
| Ширина решітки [мм] | 400 |