



6 019 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACKOJA | A38600028 | AHE | 823025 | AKS DASIS | 076019N |
| BLUE PRINT | ADBP610210 | MI.R.A. | 282738 | NISSAN | 213051KC0D |
| NISSENS | 91519 | REACH | 12412309 | RENAULT | 213051KC0D |
| SRLine | 60V2L82 | SWAG | 33110652 | VAN WEZEL | 13013702 |
| WILMINK GROUP | WG2404133 | WILMINK GROUP | WG2514835 | WILMINK GROUP | WG2571994 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 188337 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 80 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Juke, Pulsar, Megane, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 40 |
| Довжина решітки [мм] | 80 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільнювальними кільцями |
| Код товару | 188337 |
| Ширина решітки [мм] | 80 |