



5 340 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120136 | AKS DASIS | 070148N | AVA Clever Choice | DN2291 |
| DENSO | DRM46009 | EACLIMA | 31R18112 | KOYORAD | PL022174R |
| MAHLE | CR2682000S | NISSAN | 21400JG40A | NISSENS | 68724 |
| VAN WEZEL | 13002291 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan X-TRAIL (T31) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53762 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 688 |
| Код товару | 53762 |
| Ширина решітки [мм] | 450 |
| для номера OE | 21400JG40A |