



7 326 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43930 | AKS DASIS | 072056N | AUTOGAMMA | 107441 |
| AVA Clever Choice | DN5404D | EACLIMA | 30C18050 | KOYORAD | CD020684 |
| MAHLE | AC842000S | NISSAN | 921005X20A | NISSENS | 940445 |
| VAN WEZEL | 33005404 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan ARMADA (R51) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350442 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 455 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,2 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 690 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350442 |
| Ширина решітки [мм] | 455 |