




1 176 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | 0986495395 | BREMBO | P24172N | FORD | CT4Z2200A |
| FORD | EG1Z2200A | ROADHOUSE | 2134000 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| FORD USA EDGE (U387) | FORD USA EXPLORER |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986495385 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 116.6 мм |
| Висота | 49.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 49,8 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Код товару | 0986495385 |
| Номер WVA | 25843 |
| Товщина (мм) | 17,8 |
| Ширина [мм] | 116,6 |