



5 500 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43775 | AKS DASIS | 212124N | AVA Clever Choice | TO5779D |
| DENSO | DCN50123 | KOYORAD | CD011134 | MAHLE | AC1014000S |
| NISSENS | 941179 | TOYOTA | 8846042150 | VALEO | 822619 |
| VAN WEZEL | 53015708 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota RAV 4 IV (ZSA4_, ALA4_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350495 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 258 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 680 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350495 |
| Ширина решітки [мм] | 258 |