



5 966 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CITROËN | 9825441980 | NISSENS | 941243 | OPEL | 9825441980 |
| PEUGEOT | 9825441980 | VAUXHALL | 9825441980 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Peugeot 2008 II (U_) | Peugeot 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350673 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 588 мм |
| Ширина ядра радіатора | 364 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4, 208, Corsa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 11 |
| Ø впускного отвору [мм] | 14,3 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 588 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350673 |
| Ширина решітки [мм] | 364 |