



5 362 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43863 | AKS DASIS | 512074N | AVA Clever Choice | DW5137 |
| AVA Clever Choice | DW5137D | CHEVROLET | 96471946 | CHEVROLET | 96888889 |
| DAEWOO | 96471946 | DAEWOO | 96888889 | EACLIMA | 30C20031 |
| HELLA | 8FC351310721 | KALE | 342510 | MAHLE | AC644000S |
| NISSENS | 94978 | THERMOTEC | KTT110663 | VAN WEZEL | 81005137 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350017 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 595 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 11,8 |
| Ø впускного отвору [мм] | 11,8 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 595 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350017 |
| Обмеження виробника | Halla HCC |
| Ширина решітки [мм] | 390 |