




1 039 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 2129233 | FORD | H1BR7A041A3A | FORD | H1BR7A041A3A |
| FORD | H1BR7A043A3A | FORD | H1BR7A043A3A | FORD | H1BR7A102A3A |
| FORD | H1BR7A102A3A | Schaeffler FAG | F607094LTR1 | Schaeffler FAG | F607094RTR1 |
| Schaeffler FAG | F607094TR1 | Schaeffler FAG | F607094LTR1 | Schaeffler FAG | F607094RTR1 |
| Schaeffler FAG | F607094TR1 | SCHAEFFLER GRUPPE | F607094TR1AM | SCHAEFFLER GRUPPE | F607094TR1AM |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712234810 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Ширина | 15.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| SVHC | Не містить особливо небезпечних речовин! |
| Вага (кг) | 0,130 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 24,00 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50,00 |
| Код товару | 712234810 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50,00 |
| Ширина [мм] | 15,20 |