




1 371 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| NSK-RHP | R3067 | NSK-RHP | R3067 | Schaeffler FAG | F56232602TR1 |
| Schaeffler FAG | F56232603TR1 | Schaeffler FAG | F56232603TR1H75 | Schaeffler FAG | F56232602TR1 |
| Schaeffler FAG | F56232603TR1 | Schaeffler FAG | F56232603TR1H75 | SCHAEFFLER GRUPPE | F56232603TR1AM |
| SCHAEFFLER GRUPPE | F56232603TR1AM | VW | 0BH311214B | VW | 0BH409123B |
| VW | 0BH409123C | VW | 0BH311214B | VW | 0BH409123B |
| VW | 0BH409123C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712234210 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Ширина | 20.75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 30,00 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 77,00 |
| Код товару | 712234210 |
| Ширина [мм] | 20,75 |