



3 389 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 540023 | AKS DASIS | 062028N | CITROËN | 6450WE |
| DENSO | DEV21003 | EACLIMA | 43B55011 | VAN WEZEL | 0900V700 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 36202 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 316 мм |
| Ширина ядра радіатора | 225 мм |
| Глибина ядра радіатора | 38 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 38 |
| Довжина решітки [мм] | 316 |
| Код товару | 36202 |
| Ширина решітки [мм] | 225 |