



6 628 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 060095N | CITROËN | 1611289280 | CITROËN | 9807681380 |
| NISSENS | 606405 | PEUGEOT | 1611289280 | PEUGEOT | 9807681380 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C-ELYSEE | Peugeot 301 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550286 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 703 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Elysee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 703 |
| Код товару | 550286 |
| Ширина решітки [мм] | 380 |