



3 408 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123240 | AKS DASIS | 180095N | AVA Clever Choice | RT2681 |
| NISSENS | 606763 | RENAULT | 214100992R | VAN WEZEL | 43012716 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault GRAND SCÉNIC IV (R9_) | Renault SCÉNIC IV (J9_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550202 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 456 мм |
| Ширина ядра радіатора | 198 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 456 |
| Код товару | 550202 |
| Ширина решітки [мм] | 198 |