




2 169 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BALDWIN | PF46106 | DAF | 1852006 | DAF | 2133096 |
| DAF | 2164463 | DAF | 2277129 | DONALDSON | P581406 |
| FEBI BILSTEIN | 176031 | FLEETGUARD | FS20260 | LUBERFINER | L7663F |
| MAHLE | KX463D | MANN-FILTER | PU10009z | PACCAR | 1852006PE |
| PACCAR | 2133096PE | PACCAR | 2164463PE | PACCAR | 2277129PE |
| WIX FILTERS | WF10591 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E126KPD303 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Висота | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 284,5 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 43,5 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 100 |
| Код товару | E126KPD303 |