




6 668 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43958 | DENSO | DCN43015 | HYUNDAI | 97606P2000 |
| KIA | 97606P2000 | NISSENS | 941028 | VAN WEZEL | 82015721 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FÉ IV (TM, TMA) | KIA SORENTO IV (MQ4, MQ4A) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350573 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 429 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 510 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350573 |
| Ширина решітки [мм] | 429 |