



9 887 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 090116N | AVA Clever Choice | FD2581 | DENSO | DRM10048 |
| EACLIMA | 31R22095 | FORD | 1635004 | FORD | 1790336 |
| FORD | 8V418005DA | FORD | 8V418005DB | KOYORAD | PL322982 |
| NISSENS | 69253 | VAN WEZEL | 18002581 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford KUGA I |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550156 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 672 мм |
| Ширина ядра радіатора | 470 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 672 |
| Код товару | 550156 |
| Ширина решітки [мм] | 470 |