




182 089 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | SP00000149 | MAGNETI MARELLI | 007936701020 | MAGNETI MARELLI | Alaska |
| MAGNETI MARELLI | 007936701000 | MAHLE | 1010350478XX | TEXA | Z1662000121000 |
| TEXA | Z1831000122000 | TEXA | Z2041000124000 | TEXA | Z1041000213000 |
| TEXA | Z1671000121000 | TEXA | Z1048000215000 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magneti Marelli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Haпpугa живлeння: | 220 В 800 Вт |
| Oб'єм бaкa: | 12 л |
| Oб'єм мacлянoгo бaкa: | 2x250 мм |
| Tип oблaднaння: | Aвтoмaтичний |
| Tип тpaнcпopту: | Лeгкoвий, кoмepційні TЗ |
| Tип фpeoну: | R-134а |
| Автоматична компенсація сервісного шланга: | Да |
| Автоматична рекуперація оливи з системи: | Да |
| Автоматична рекуперація і подача холодоагенту: | Да |
| Вага | 74 кг |
| Ваги для олії: | Да |
| Випуск газів: | Автоматично/ ручний режим |
| Дoвжинa шлaнгів: | 4,5 м |
| Датчики тиску: | LP |
| Дисплей | 7" кольоровий сенсорний екран |
| Друк звіту про обслуговування: | Wi-Fi/e-mail/USB (pdf) |
| Код запчастини | 007936701020 |
| Код товару | 007936701020 |
| Лічильники TO: | Да |
| Мови | 25 |
| Об'єм фільтра осушувача: | 100 кг |
| Показання тиску в балоні: | Да |
| Продуктивність вакуума: | 50 л/хм |
| Регенерація оливи у вакуумному насосі: | Да |
| Рекуперація: | >95% |
| Робоча температура | 10 °C ÷ 50 °C |
| Робочий об'єм компресора: | 14 cc |
| Ручний режим роботи | Да |
| Сертифікати: | CE, PED |
| Стан | Нове |
| Тест продуктивності системи кондиціонування: | Да |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Керування | Сенсорний екран |