



7 190 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 102226 | AUDI | 1EA121251B | CUPRA | 1EA121251B |
| NISSENS | 606780 | SKODA | 1EA121251B | VW | 1EA121251B |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW ID.3 (E11) | VW ID.4 (E21) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550313 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 485 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | ID.4, Q4, ID.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 565 |
| Код товару | 550313 |
| Ширина решітки [мм] | 485 |