



881 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADC42261 | CoopersFiaam | PA7923 | FRAM | CA12655 |
| MITSUBISHI | MN171132 | PURFLUX | A3043 | TECNOCAR | A2701 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi GALANT седан (DJ_, ED_, EF_) | Mitsubishi GRANDIS (NA_W) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A3043 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Сумісність з моделлю | Grandis, Galant |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 62 |
| Довжина [мм] | 255 |
| Код товару | A3043 |
| Ширина [мм] | 205 |