



7 567 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 17118666739 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 (G20) | BMW 4 Купе (G22, G82) | BMW Z4 Roadster (G29) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550210 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 488 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 615 |
| Код товару | 550210 |
| Ширина решітки [мм] | 488 |
| для номера OE | 17118666739 |