
130 162 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATH | 622207 | ATH | 622205 | ATH | 622224 |
| ATH | 622225 | ATH | 622222 | BM TOOLS | 31100004 |
| BM TOOLS | 31100003 | MAGNETI MARELLI | 007935013685 | MAGNETI MARELLI | 007935018175 |
| MAGNETTI MARELLI | 007935013720 | MAGNETTI MARELLI | 007935018175 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 007935013720 |
| Виробник | Magneti Marelli |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cинxpoнізaція: | Верхня |
| Haпpугa живлeння: | 220 В |
| Poзблoкувaння cтoпopів: | Eлeктpoмaгнітнa |
| Вага підйомника: | 650 кг |
| Вантажність | 4000 кг |
| Висота проставок: | 70/100 мм |
| Висота підйомника: | 3750 мм |
| Глибина фундаменту без підлогового покриття: | ≥ 300 мм |
| Довжина задніх лап: | 800-1220 мм |
| Довжина передніх лап: | 700-1310 мм |
| Клас бетону: | У25 |
| Клас в'язкості оливи: | ISO 32/46 |
| Код товару | 007935013720 |
| Кількість анкерів: | 10 шт. |
| Максимальна висота опори: | 210 мм |
| Максимальна висота підіймання | 1910 мм |
| Максимальна ширина автомобіля | 2616 мм |
| Модель і номінал захисту: | 3C16 A |
| Мoдель | MM Superlift 4000 UC |
| Мінімальна висота опори: | 30 мм |
| Мінімальна висота підйому | 90 мм |
| Мінімальна висота страхування стопору: | 450 мм |
| Об'єм оливи: | 10 л |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт |
| Проставки для опори: | 2 к-т |
| Рекомендований розмір фундаментної плити: | 1,5м x 4м x 300 мм |
| Тип приводу | Eлeктpoгідpaвлічний |
| Тип транспорту | Легковий |
| Час опускання | ≈45 сек |
| Час повного підйому: | ≈50 сек |
| Ширина підйомника: | 3420 мм |