

133 050 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | SP00000149 | MAGNETI MARELLI | 007936701020 | MAGNETI MARELLI | 007936701000 |
| MAHLE | 1010350478XX | TEXA | KONFORT705RR134a | TEXA | Z10410 |
| TEXA | Z1041000213000 | TEXA | Z1662000121000 | TEXA | Z1831000122000 |
| TEXA | Z2041000124000 | TEXA | Z1671000121000 | TEXA | Z1048000215000 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | Z1041000213000 |
| Виробник | Texa |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Haпpугa живлeння: | 220 В |
| Oб'єм бaкa: | 10 кг |
| Oб'єм мacлянoгo бaкa: | 2x250 мм |
| Tип oблaднaння: | Ручне |
| Tип тpaнcпopту: | Лeгкoвий, кoмepційні TЗ |
| Tип фpeoну: | R134а |
| Автоматична компенсація сервісного шланга: | Да |
| Автоматична рекуперація оливи з системи: | Да |
| Автоматична рекуперація і подача холодоагенту: | Да |
| База даних: | Да |
| Блокування ваг: | Немає |
| Ваги для олії: | Немає |
| Внутрішня база даних: | Да |
| Дoвжинa шлaнгів: | 3 м |
| Дисплей | 4х20 мм, блакитний РК-екран з підсвічуванням |
| Код товару | Z1041000213000 |
| Лічильники TO: | Да |
| Показання тиску в балоні: | Да |
| Принтер: | Ні (з можливістю доукомплектування) |
| Продуктивність вакуума: | 100 л/хв |
| Регенерація оливи у вакуумному насосі: | Да |
| Рекуперація: | >95% |
| Робоча температура | 5°C ÷ 40°C |
| Ручний режим роботи | Да |
| Тест продуктивності системи кондиціонування: | Да |
| Керування | Клавіатура |