




2 472 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CIFAM | 82211540 | HELLA | 8DB355039191 | HELLA PAGID | 8DB355039191 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3614022 | HONDA | 43022TNYE00 | ICER | 182323 |
| METELLI | 2211540 | MINTEX | MDB4055 | NK | 222654 |
| TEXTAR | 2285201 | ZIMMERMANN | 228521602 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda CR-V V (RW_, RT_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13046055302 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 49 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 49,0 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | E9 90R-02A1163/5387 |
| Код товару | 13046055302 |
| Товщина (мм) | 15,9 |
| Ширина [мм] | 119,0 |