




8 641 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43987 | AUDI | 9J1260403A | NISSENS | 941308 |
| PORSCHE | 9J0260403 | PORSCHE | 9J1260403 | VAN WEZEL | 74015708 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi E-TRON (GEN_) | Porsche TAYCAN (Y1A) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350662 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 343 мм |
| Ширина ядра радіатора | 389 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.3 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 15,3 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,3 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 343 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без осушувача |
| Код товару | 350662 |
| Ширина решітки [мм] | 389 |