



7 172 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUDI | 1EA816411A | CUPRA | 1EA816411A | DENSO | DCN32073 |
| NISSENS | 940893 | SKODA | 1EA816411A | VW | 1EA816411A |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW ID.3 (E11) | VW ID.4 (E21) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350660 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 550 мм |
| Ширина ядра радіатора | 491 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | ID.4, Q4, ID.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 11,8 |
| Ø впускного отвору [мм] | 13,8 |
| Глибина решітки [мм] | 12 |
| Довжина решітки [мм] | 550 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350660 |
| Ширина решітки [мм] | 491 |