



5 921 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 130319 | AKS DASIS | 210202N | AUTOGAMMA | 105906 |
| AVA Clever Choice | TO2460 | AVA Clever Choice | TOA2460 | DENSO | DRM50037 |
| EACLIMA | 31R71313 | JDEUS | 028M76 | KOYORAD | PL011707 |
| NISSENS | 646848 | TOYOTA | 1640067190 | VAN WEZEL | 53002460 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota HILUX VI Пикап (_N1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59279 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 550 мм |
| Ширина ядра радіатора | 518 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 36 |
| Довжина решітки [мм] | 550 |
| Код товару | 59279 |
| Ширина решітки [мм] | 518 |