




3 779 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 510154N | AKS DASIS | 61629 | AUGROS | 55139877 |
| AVA Clever Choice | DW2135 | CHEVROLET | 96887352 | DAEWOO | 96815277 |
| SCHLIECKMANN | 60812135 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | Daewoo TOSCA |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81002135 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 375 мм |
| Ширина ядра радіатора | 695 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 17 |
| Довжина решітки [мм] | 375 |
| Код товару | 81002135 |
| Ширина решітки [мм] | 695 |