




819 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CHEVROLET | 96404086 | CHEVROLET | 96960692 | FEBI BILSTEIN | 33005 |
| KAVO PARTS | DIP1001 | SKF | VKM60009 | SWAG | 89933005 |
| TRISCAN | 8641212002 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | Daewoo TOSCA |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T36409 |
| Виробник | Gates |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Epica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 10 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Код товару | T36409 |
| Ширина [мм] | 27 |