




5 618 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120183 | AKS DASIS | 070189N | AVA Clever Choice | DN2453 |
| EACLIMA | 31R18163 | KOYORAD | PL023078 | MAHLE | CR2651000S |
| NISSAN | 214104BB0A | NISSAN | 214104BB0B | NISSAN | 214104CM0A |
| NISSAN | 214104CM0B | NISSENS | 68789 | VAN WEZEL | 33012701 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan X-TRAIL (T32_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550072 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 740 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 740 |
| Код товару | 550072 |
| Ширина решітки [мм] | 410 |