




6 802 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 112154 | AKS DASIS | 560151N | AVA Clever Choice | KA2318 |
| HYUNDAI | 25310D3550 | KIA | 25310D3550 | KOYORAD | PL813662 |
| NISSENS | 666233 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai TUCSON (TLE) | KIA SPORTAGE (QL) (US) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550141 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 643 мм |
| Ширина ядра радіатора | 474 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 643 |
| Код товару | 550141 |
| Ширина решітки [мм] | 474 |