



1 308 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD5424 | BLUE PRINT | ADBP220108 | BOSCH | F026400765 |
| FEBI BILSTEIN | 181252 | FILTRON | FTP3707 | FILTRON | WFP3707 |
| MAHLE | LX4959 | PURFLUX | A3053 | SOFIMA | S7J38A |
| VAG | 4K0133844A | VAG | 4K0133844E | WUNDER FILTER | WH168 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A6 (4A2, C8) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1828L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 152 мм |
| Внутрішній діаметр | 78 мм |
| Висота | 160 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 159,5 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 78 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 152 |
| Код товару | E1828L |