



8 483 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 150117N | AVA Clever Choice | OL2601 | CHEVROLET | 20842016 |
| CHEVROLET | 23318718 | DENSO | DRM20006 | EACLIMA | 31R54136 |
| KOYORAD | PL312568 | NISSENS | 630766 | OPEL | 1300322 |
| OPEL | 20842016 | VAN WEZEL | 37002601 | VAUXHALL | 20842016 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chevrolet VOLT |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53160 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 675 мм |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Volt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 675 |
| Код товару | 53160 |
| Ширина решітки [мм] | 418 |