



4 371 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 130321 | AKS DASIS | 210236N | AVA Clever Choice | TO2602 |
| EACLIMA | 31R71008 | JDEUS | 028M96 | KOYORAD | PL012296 |
| NISSENS | 646944 | TOYOTA | G901047030 | TOYOTA | G901047031 |
| TOYOTA | G901047032 | VALEO | 701180 | VAN WEZEL | 53002602 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota PRIUS (_W3_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59175 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 602 мм |
| Ширина ядра радіатора | 62 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius, Auris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 24 |
| Довжина решітки [мм] | 602 |
| Код товару | 59175 |
| Ширина решітки [мм] | 62 |