



6 278 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| RENAULT | 214105803R | VAN WEZEL | 43012731 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia DUSTER | Dacia DUSTER фургон | Renault EXPRESS Автофургон / микроавтобус |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550345 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 685 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Express, Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 685 |
| Код товару | 550345 |
| Ширина решітки [мм] | 388 |