



3 956 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43649 | AKS DASIS | 042029N | AUDI | 8R0260401D |
| AUDI | 8R0260403D | AUDI | 8R0260403E | AUTOGAMMA | 107286 |
| AVA Clever Choice | AI5353 | AVA Clever Choice | AI5353D | DENSO | 4477507601 |
| DENSO | DCN02002 | DENSO | DCN02040 | HELLA | 8FC351343661 |
| JDEUS | RA7010530 | MAHLE | AC822000P | NISSENS | 940454 |
| VAN WEZEL | 03005353 | VEMO | V15621059 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350069 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 341 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.4 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 15,4 |
| Ø впускного отвору [мм] | 18 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 630 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350069 |
| Обмеження виробника | Denso product |
| Ширина решітки [мм] | 341 |