




2 334 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BREMBO | P28098 | DANAHER | DBP5289 | Hi-Q | SP4176 |
| HONDA | 45022TLAA01 | HONDA | 45022TRTJ01 | ICER | 182322 |
| METELLI | 2211530 | R BRAKE | RB2322 | REMSA | 150822 |
| ROADHOUSE | 2150822 | TEXTAR | 2279701 | ZEKKERT | BS1528 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda CR-V V (RW_, RT_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 226201701 |
| Виробник | Zimmermann |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 149 мм |
| Висота | 62 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 62 |
| Гальмівна система | ADVICS |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Код товару | 226201701 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Товщина (мм) | 17 |
| Ширина [мм] | 149 |