



4 272 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 117066 | AKS DASIS | 110038N | AVA Clever Choice | MZ2162 |
| DENSO | DRM44028 | EACLIMA | 31R52065 | FRIGAIR | 01273051 |
| HELLA | 8MK376769671 | JDEUS | M0160450 | KALE | 347880 |
| KOYORAD | PL061678 | MAHLE | CR1475000S | MAZDA | L32715200 |
| MAZDA | L32715200A | MAZDA | L32715200B | NISSENS | 62464A |
| NRF | 56063 | VALEO | 734484 | VAN WEZEL | 27002162 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53412 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 729 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 729 |
| Код товару | 53412 |
| Ширина решітки [мм] | 375 |