



9 124 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 117100 | AKS DASIS | 110102N | EACLIMA | 31R52123 |
| MAZDA | S55215200A | MAZDA | S55215200B | MAZDA | S55215200D |
| NISSENS | 606109 | VAN WEZEL | 27012702 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 2 (DL, DJ) | Mazda CX-3 (DK) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59244 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 741 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 741 |
| Код товару | 59244 |
| Ширина решітки [мм] | 375 |