



7 027 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 110194 | AKS DASIS | 090120N | FORD | 1870204 |
| FORD | 1876036 | FORD | 1928212 | FORD | 1945357 |
| FORD | 2077285 | FORD | FV418005AB | FORD | FV418005AC |
| FORD | FV418005AD | FORD | FV418005AE | FORD | FV418005AF |
| NISSENS | 606387 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Ford ESCAPE II (DM2) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550350 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 670 |
| Код товару | 550350 |
| Ширина решітки [мм] | 448 |