




2 119 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 93084 | AKS DASIS | 519004N | AVA Clever Choice | KA6170 |
| FRIGAIR | 06333007 | HELLA | 8FH351315321 | JDEUS | M265018A |
| KIA | 972273E000 | MAGNETI MARELLI | 350218249000 | MAHLE | AH179000P |
| NISSENS | 77518 | THERMOTEC | D60305TT | VALEO | 811555 |
| VAN WEZEL | 83006170 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA SORENTO I (JC) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54301 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 195 мм |
| Ширина ядра радіатора | 170 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 20 |
| Довжина решітки [мм] | 195 |
| Код товару | 54301 |
| Ширина решітки [мм] | 170 |