



5 865 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 119094 | AKS DASIS | 140099N | AVA Clever Choice | MT2203 |
| DENSO | DRM45034 | EACLIMA | 31R51105 | HELLA | 8MK376790331 |
| KALE | 347960 | KOYORAD | PL032311 | MAHLE | CR1880000S |
| MITSUBISHI | 1350A922 | MITSUBISHI | MN135032 | NISSENS | 628965 |
| VAN WEZEL | 32002203 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi L 200 (KB_T, KA_T) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53908 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 632 |
| Код товару | 53908 |
| Ширина решітки [мм] | 525 |