



4 921 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 040105N | AUDI | 5Q0121251HA | AVA Clever Choice | VN2452 |
| CUPRA | 5Q0121251HA | NISSENS | 606645 | SEAT | 5Q0121251HA |
| VAN WEZEL | 03002415 | VW | 5Q0121251HA |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) | VW GOLF VIII (CD1) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550271 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 215 мм |
| Ширина ядра радіатора | 182 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Formentor, A3, Leon, TT, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 215 |
| Код товару | 550271 |
| Ширина решітки [мм] | 182 |