



4 394 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123173 | AKS DASIS | 180062N | AVA Clever Choice | RT2372 |
| AVA Clever Choice | RT2554 | EACLIMA | 31R60073 | EACLIMA | 31R60083 |
| NISSENS | 67284 | RENAULT | 8200443896 | RENAULT | 8200489879 |
| VALEO | 734461 | VALEO | 735156 | VAN WEZEL | 43002372 |
| VAN WEZEL | 43002554 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53077 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 492 мм |
| Ширина ядра радіатора | 406 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 492 |
| Код товару | 53077 |
| Ширина решітки [мм] | 406 |