



5 257 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123222 | AKS DASIS | 180006N | AUTOGAMMA | 107681 |
| AVA Clever Choice | RT2650 | EACLIMA | 31R60170 | MAHLE | CR1604000S |
| NISSENS | 637643 | RENAULT | 214006645R | RENAULT | 214008764R |
| RENAULT | 21400JY00A | RENAULT | 21400JY01A | RENAULT | 214107313R |
| VAN WEZEL | 43012705 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault KOLEOS (HY_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550231 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 673 мм |
| Ширина ядра радіатора | 444 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 673 |
| Код товару | 550231 |
| Ширина решітки [мм] | 444 |