




4 682 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 510167N | AVA Clever Choice | HYA2418 | EACLIMA | 31R28147 |
| HYUNDAI | 253104H500 | HYUNDAI | 253104H600 | KALE | 348345 |
| NISSENS | 67472 | VAN WEZEL | 82002418 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai H-1 Cargo (TQ) | Hyundai GRAND STAREX автобус (TQ) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58420 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 758 мм |
| Ширина ядра радіатора | 432 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 758 |
| Код товару | 58420 |
| Ширина решітки [мм] | 432 |